نمایش نوار ابزار

نمازگزاران کرمانی توهین نشریه فرانسوی را محکوم کردند

به گزارش سفیر کرمان، نمازگزارن کرمانی امروز پس از اقامه نماز جمعه، در راهپیمایی باشکوهی دخالت کشورهای اروپایی از جمله دولت های فرانسه، آلمان و انگلیس را در امور داخلی ایران را محکوم کردند. 

راهپیمایی کنندگان در صوف متّحد و منسجم ضمن محکومیت_نشریه_فرانسوی در توهین به مقام مرجعیت با سردادن شعار “با ولایت زنده ایم، تا زنده ایم رزمنده ایم” باری دیگر با امام_امّت تجدید میثاق و بیعت نمودند.

محمّدمهدی_زاهدی نماینده مردم کرمان و راور با بیان اینکه در اتفاقات اخیر تعداد زیادی از سرویس اطلاعاتی کشورهای خارجی، در هدایت اغتشاشات نقش داشتند، عنوان کرد: در تمام تحلیل های این سرویس های اطلاعاتی بر یک نکته اتفاق نظر داشتند و آن حمله به جایگاه_ولایت_فقیه و شخص رهبری معظم انقلاب بود.

نماینده مردم کرمان و راور همچنین اعلام داشت، در اعترافات برخی عناصر و افسران اطلاعاتی این سرویس ها، صراحتا عنوان شده بود که تمرکز و نقطه ی هدف شخص رهبری_ایران باشد، چراکه وی نقش ستون خیمه را دارد و مؤثرترین راهبرد برای ایجاد رخنه در جمهوری اسلامی ایران و تزلزل و شکاف بین مردم و حاکمیت، تخریب حضرت آیت الله خامنه ای است.

زاهدی به نقش بی بدیل رهبری_فرزانه_انقلاب در پیشرفت_های_کشور و ایجاد وحدت و انسجام بین تمامی اقوام و مذاهب و اقشار کشور، اشاره داشت و گفت: به عنوان یک معلم و استاد دانشگاه شاهد حمایت های بی دریغ و عالمانه رهبری از اندیشمندان و نخبگان، جریان_های_علمی و شرکت_های_دانش_بنیان هستم و به عنوان عضو کوچکی از جامعه ی دانشگاهی از این پشتیبانی ها، قدردانی می نمایم.

💢 ایتا

https://eitaa.com/mmzahedi

💻 بله

https://ble.ir/Zahedi_ir

📱سروش

http://splus.ir/mmzahedi

📶 گپ:

https://gap.im/mmzahedi

🌐 تارنما

www.mmzahedi.ir

🆔 اینستاگرام

www.Instagram.com/mm_zahedi1