نمایش نوار ابزار

زاهدی: حامیان روحانی پاسخگوی مشکلات فعلی باشند/دولت مدیران کارآمدی ندارد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: همه کسانی که پشتیبان واقعی روحانی بودند، اعم از اصلاح‌طلبان و فراکسیون امید، در مشکلات فعلی کشور سهیم هستند و باید پاسخگوی وضع موجود باشند.

محمدمهدی زاهدی، درباره علت مشکلات اقتصادی و معیشتی کشور، اظهار داشت: اگر بخواهم اغراق کنم، فقط ۲۵ درصد از مشکلات کشور به تحریم‌های دشمن بازمی‌گردد اما بخش قابل توجهی از مشکلات به علت سو مدیریت مسئولان و کارگزاران نظام است.

وی با اشاره به اینکه دولتمردان با ناکارآمدی خود منجر به مشکلات اقتصادی بسیار زیادی شده‌اند، گفت: بخشی از مشکلات کشور به عملکرد قوه قضائیه باز می‌گردد و اگر قوه قضائیه در مقابله با مفسدان اقتصادی و مسئولانی که در انجام وظایفشان کوتاهی کرده‌اند جدی‌تر باشد، بسیاری از مشکلاتمان حل و فصل می‌شود.

نماینده مردم کرمان در مجلس تصریح کرد: بخشی از مشکلات کشور هم به عملکرد مجلس شورای اسلامی باز می‌گردد چرا که مجلس در بخش نظارتی به خوبی عمل نکرده است.

زاهدی تأکید کرد: یکی دیگر از علل اصلی مشکلات فعلی کشور این است که متأسفانه در برخی از بخش‌ها، افراد و مدیران ناکارآمدی قرار گرفته‌اند که تخصص و تجربه لازم برای آن کار را ندارند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با تاکید بر اینکه اصلاح‌طلبان باید پاسخگوی عملکرد دولت باشند، خاطرنشان کرد: حامیان روحانی اعم از جریان اصلاح‌طلب، اعتدالیون، فراکسیون امید و همه کسانی که پشتیبان واقعی وی در زمان انتخابات و پس از آن بودند، در مشکلات فعلی کشور سهیم هستند و باید پاسخگوی وضع موجود باشند.

دیدگاه ها