نمایش نوار ابزار

اختصاص ۱۰۰ میلیون دلار به شرکت های دانش بنیان

زاهدی : اختصاص ۱۰۰ میلیون دلار به شرکت های دانش بنیان و ۵۰ میلیون یورو برای کارخانه نوآوری / امضای موافقت نامه راه اندازی کارخانه نوآوری و حوزه فن آوری در کرمان

⭕ پروفسور زاهدی نماینده مردم کرمان و راور و رئیس کمیسیون آموزش مجلس در دیدار ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با حجت الاسلام علیدادی امام جمعه کرمان اظهار داشت؛ با ارتباط گسترده ای که با معاون علمی وفناوری رئیس جمهور وجود دارد قطعا سال ۹۹، اتفاقات خوبی برای استان کرمان درحوزه پیشرفت #علم وفناوری، #رونق تولید و #افزایش اشتغال شاهد خواهیم بود.

⭕ با پیگیری های صورت گرفته در کمیسیون آموزش مجلس،امشب #دوموافقتنامه راه اندازی کارخانه نوآوری و همچنین حوزه فن آوری که یک مجموعه ۵۰ هزارهکتاری«آی تک»در ماهان است صورت می گیردکه خود یک قرارگاه اقتصاد دانش بنیان و فرهنگی است.

⭕ بااین تفاهم نامه تولید #بذرکشاوری و #مرغ_لاین که نیاز کل کشور است را در کرمان تولید نموده و از واردات جلوگیری می کنیم‌

? حجت الاسلام علیدادی در ادامه از تلاش های صورت پذیرفته تشکر و قدردانی نموده و این اقدام را #جهشی_بزرگ و ارزشمند درراستای اشتغال و رونق تولید استان دانست.

دیدگاه ها