نمایش نوار ابزار

رئیس شورای عالی امنیت ملی نسبت به شناسایی عاملان پشت صحنه حادثه تروریستی کرمان اقدام کند/بررسی قصور احتمالی از سوی مسئولان ذیربط

محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس از رئیس شورای عالی امنیت ملی خواست تا نسبت به شناسایی عاملان پشت صحنه حادثه تروریستی کرمان و برخورد قاطع با آنها و همچنین ممانعت از ورود اتباع بیگانه غیرقانونی ورود کند.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، محمدمهدی زاهدی در نشست صحن علنی روز دوشنبه 18 دی ماه مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: در ابتدا به ملت ایران، مقام معظم رهبری و پیشگاه آقا امام زمان (عج) حادثه تروریستی کرمان و شهادت جمعی از کودکان، نوجوانان، زنان و مردان را تسلیت عرض می‌کنم.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس خطاب به رئیس جمهور ادامه داد: بارها در خصوص اتباع بیگانه غیرقانونی تذکر دادیم اما افسوس از توجه به آن. از جنابعالی به عنوان ریاست شورای عالی امنیت ملی انتظار است که ابعاد مختلف این حادثه اعم از شناسایی عاملان پشت صحنه و برخورد قاطع با آنان و همچنین بررسی چرایی وقوع این حادثه که این بسیار مهمتر از آن قبلی است را مدنظر قرار دهید.

مشاهده فیلم

وی بیان کرد: حضور اتباع بیگانه غیرقانونی در کشور به خصوص در استان، عدم وجود امکانات و زیرساخت‌های کافی برای نیروهای مسلح و نیروی انتظامی جهش پایش مرزها، جاده‌ها و مسیرهای تردد اینگونه افراد، بررسی اینکه آیا تدبیر امنیتی انجام یافته متناسب با مراسم روز 13 دی ماه بوده یا نه، بررسی اینکه خدای ناکرده قصور و تسامحی از سوی مسئولان ذیربط در استان در سطح ملی بوده یا خیر، خانواده معزز شهدای کرمان، ملت ایران و مردم کرمان انتظار دارند قاطعنامه و مسئولان نسبت به عوامل فوق که اعلام کردم بررسی و اقدام قاطع صورت گیرد تا موجب آرامش خاطر خانواده معزز شهدا، مردم کرمان و ملت ایران شود./